Tie pravé OKNÁ pre Váš DOMOV.

/Gealan 9000


Gealan 9000
Plastové
  • Starostlivo prepracované konštrukčné detaily kombinovaného systému S 9000 umožňujú dosiahnuť výborného súčiniteľa prestupu tepla v hodnote Uw = 0,96 W / m2K.
  • Šesťkomorová štruktúra rámu a krídla je zárukou vysokej tepelnej aj zvukovej izolácie.
  • Nevyhnutnou stabilitu okna S 9000 zaisťujú oceľové výstuže, ktoré sú navyše v ráme aj krídle vykonané z jediného kusu. Inteligentný systém rozmiestnenie tesnenia v 3 úrovniach prispieva k zvýšeniu tepelnoizolačných vlastností.
  • Zvýšená zasklievacia lišta s výškou 26 mm a vyššie tesniaci profil zabraňujú vzniku teplotných mostov na okraji trojskla a priaznivo ovplyvňujú tepelnoizolačné vlastnosti.
  • Dodatočné tesnenie v odvodňovacej drážke pod sklom účinne bráni prenikaniu chladného vonkajšieho vzduchu a priaznivo ovplyvňuje zvukové izolačné vlastnosti.
  • Vďaka inteligentnému dizajnu je možné z kombi systému zostavovať elegantné a moderné okná. Nízke rámy a krídla umožňujú vytvárať moderné veľkoplošné presklené plochy.

PVC materiál

PVC je materiálom s výnimočne dlhou životnosťou.

Údržba

Na dlhodobú funkčnosť a úžitkové vlastnosti Vašich okien majú podstatný vplyv pravidelné ošetrovanie a údržba. Je preto potrebné najmenej raz ročne u kovania urobiť nasledujúce úkony.

Vetranie

Správnym vetraním si môžete zabezpečiť potrebnú výmenu vzduchu, ktorá je nevyhnutná z hygienických dôvodov, zníženie stupňa nasýtenia vodných pár, čo má za následok zníženie tvorby kondenzátu na plochách, ktorých teplota je nižšia, ako teplota rosného bodu.

Rosenie skiel a prevencia

Všetci dodávatelia okien a dverí a medzi nimi takisto naša spoločnosť, v poslednej dobe eviduje otázky a reklamácii z dôvodu zrážania vody na sklách okien a dverí.

Kontakt

Realizácia © 2016 Rocket