Scroll to top

Hliníkové vchodové dveře

Hliníkové dvere vyhľadávajú nielen milovníci moderného dizajnu. Vďaka dekorom imitujúcim drevo sa prispôsobí aj klasickým stavbám.
Vstupné dvere sú navyše veľmi pevné, odolné a ich životnosť sa počíta v desiatkach rokov. A vďaka výborným izolačným vlastnostiam sú vhodné aj pre pasívne domy.

ALU SMART

Rad ALU SMART prináša ideálne prepojenie výberu modelov zo zákazníkmi najobľúbenejších výplní, s vysokou kvalitou a žiadaným materiálovým prevedením v hliníku. Osvieženie prináša niekoľko úplne nových modelov, ktoré držia krok so súčasnými trendmi. Vítanou prednosťou tejto rady je možnosť prevedenia ako vo vloženej tak iv jednostranne prekryvnej variante.

ALU DESIGN

Hliníkové vchodové dvere ALU Design ponúkajú klasické, moderné aj originálne modely s precízne prepracovanými detailmi. Vyberiete si z desiatok vzorov a dekorov, vďaka ktorým dvere prispôsobíte na mieru svojmu domu a svojim predstavám. Tento rad obsahuje aj modely navrhnuté uznávaným českým dizajnérom pánom MgA. NOVAGUE.

Hliníkové vstupné dvere ALU Design majú tiež vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti. Preto ich môžete využiť aj v pasívnych domoch.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.