Scroll to top

Plastové vchodové dvere

Navyše sú cenovo dostupné, ľahko sa udržujú a ponúkajú dobrú odolnosť aj tepelno-izolačné vlastnosti. Záleží len na tom, aký typ vstupných dverí si vyberiete.

Dvere s výplňou START

Plastové vchodové dvere za priaznivú cenu z vákuovo lisovaného plastu s dekoratívnym rámčekom ponúka nielen elegantný oblé tvary, ale využíva aj moderné geometrické tvary. Okrem ceny vás poteší i ľahká údržba dverí.

Dvere s výplňou HPL

Plastové vchodové dvere s HPL výplňou sú pevné, stabilné a dobre odolávajú teplu aj poveternostným vplyvom. Na výber je zo širokej škály farieb a dekorov. Stačí zvoliť jednu z dvoch radov.

Elegancia, ktorá sa vďaka nerezovým prvkom hodí hlavne k moderným domom. Vizual, ktorý vyniká jednoduchým a čistým dizajnom.
Pri vchodových dverách HPL sa môžete spoľahnúť na ich dlhú životnosť a navyše je možné materiál vrchnej dosky nahradiť hliníkom.

Dvere s výplňou ENTRY

Vchodové dvere ENTRY patrí medzi najkvalitnejšie plastové dvere, a preto nesklamú ani tých najnáročnejších. Sú pevné, ľahko sa udržujú a majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti.

Dvere ENTRY ocenia najmä milovníci moderného a inovatívneho dizajnu. Ako jediné plastové vstupné dvere majú aj vonkajšie prekrytie krídla dverí, ktoré elegantný vzhľad ešte umocňuje.

Výberom z tejto rady získate špičkový dizajn, kvalitu a trvanlivosť.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.