Tie pravé OKNÁ pre Váš DOMOV.

/Gealan 8000 renovace


Gealan 8000 renovace
Plastové, Stavebná šírka 74mm
  • GEALAN ponúka systém používaný v historických budovách , bez nutnosti demontovať drevené zárubne . Nevzniká tak riziko poškodenia fasády pri montáži okien .
  • Šesťkomorový systém profilov umožňuje osadenie trojskla , ktoré zabezpečuje výborné tepelné izolačné vlastnosti a účinný systém ochrany proti hluku .
  • Renovačné rám so stavebnou šírkou 74 mm umožňuje osadenie všetkými dostupnými krídlami zo systému GEALAN S 8000.
  • Je vybavený špeciálnym krycím profilom, ktorý tvorí lem na vnútornej a vonkajšej strane okna . Pri renovácii historických budov je kladený dôraz na vlastnosti ako odolnosť a ľahká údržba , ale aj na čisto architektonické kvality.
  • Pestrá farebná paleta tohto systému ponúka rôznorodé varianty povrchových úprav . Veľký , hladký povrch odvodňovacie drážky navyše uľahčuje údržbu .

PVC materiál

PVC je materiálom s výnimočne dlhou životnosťou.

Údržba

Na dlhodobú funkčnosť a úžitkové vlastnosti Vašich okien majú podstatný vplyv pravidelné ošetrovanie a údržba. Je preto potrebné najmenej raz ročne u kovania urobiť nasledujúce úkony.

Vetranie

Správnym vetraním si môžete zabezpečiť potrebnú výmenu vzduchu, ktorá je nevyhnutná z hygienických dôvodov, zníženie stupňa nasýtenia vodných pár, čo má za následok zníženie tvorby kondenzátu na plochách, ktorých teplota je nižšia, ako teplota rosného bodu.

Rosenie skiel a prevencia

Všetci dodávatelia okien a dverí a medzi nimi takisto naša spoločnosť, v poslednej dobe eviduje otázky a reklamácii z dôvodu zrážania vody na sklách okien a dverí.

Kontakt

Realizácia © 2016 Rocket