Tie pravé OKNÁ pre Váš DOMOV.

/Gealan 8000+


Gealan 8000+
Plastové, Stavebná šírka 83mm
  • Systém S 8000 IQ plus je unikátny výrobok so stavebnou šírkou 83 mm .
  • Vďaka 6-komorovej štruktúre sa vyznačuje vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami ( Uw = 1,3 W / m2K so štandardnou oceľovou výstužou ) a poskytuje ochranu proti hluku . Takto vám umožní znížiť náklady na kúrenie .
  • Veľká šírka zaisťuje zvýšenú odolnosť v rohoch a prispieva tak k vyššej stabilite okna. Silné oceľové výstuže a dodatočné trojsklo zaisťujú perfektnú stabilitu .
  • Okno získava celkovo neopozeraný tvar vďaka zaoblené zárubni , zasklievacej lište a zaoblenému krídlu .
  • Hladká vnútorná strana odvodňovacie drážky v zárubni nemá hrany , na ktorých by sa mohol usadzovať prach , čím uľahčuje čistenie tejto časti okna .
  • Namontovanie vetracieho systému navyše aktívne bráni vzniku plesní v okenných zárubniach .

PVC materiál

PVC je materiálom s výnimočne dlhou životnosťou.

Údržba

Na dlhodobú funkčnosť a úžitkové vlastnosti Vašich okien majú podstatný vplyv pravidelné ošetrovanie a údržba. Je preto potrebné najmenej raz ročne u kovania urobiť nasledujúce úkony.

Vetranie

Správnym vetraním si môžete zabezpečiť potrebnú výmenu vzduchu, ktorá je nevyhnutná z hygienických dôvodov, zníženie stupňa nasýtenia vodných pár, čo má za následok zníženie tvorby kondenzátu na plochách, ktorých teplota je nižšia, ako teplota rosného bodu.

Rosenie skiel a prevencia

Všetci dodávatelia okien a dverí a medzi nimi takisto naša spoločnosť, v poslednej dobe eviduje otázky a reklamácii z dôvodu zrážania vody na sklách okien a dverí.

Kontakt

Realizácia © 2016 Rocket